REGULAMIN

Ważne, wpłata na konto obejmuje cenę przejazdu w obie strony pociągiem oraz ubezpieczenie i jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl. W przelewie proszę podać imię i nazwisko, adres zameldowania, oraz datę urodzenia. Te dane potrzebne są dla ubezpieczyciela.

REGULAMIN II WIELKIEGO WYJAZDU NA WĘGRY:

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest:

a)  wpłata  na specjalne konto które w ramach Fundacji Klubów Gazety Polskiej utworzono na tę okazję:
ALIOR BANK 96 2490 0005 0000 4600 2802 2968

Koszty wyjazdu wynoszą:

– miejsca siedzące 330 zł,

– kuszetki 400 zł,

b) w temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, adresu zameldowania oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia)
oraz dodatkowo: WIELKI WYJAZD NA WĘGRY.

II. Wpłata na konto obejmuje cenę przejazdu w obie strony pociągiem oraz ubezpieczenie i jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu.

III. Osoby zainteresowane jadące pociągiem, które chcą mieć zapewniony nocleg prosimy o  zgłaszanie się na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl z podaniem wybranego hotel. Hotele podane są w dziale „NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA”.

IV. Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie je i wysłanie na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl

V. Wpłata na konto równoznaczna jest z zapoznaniem się Ogólnymi warunkami ubezpieczenia CZYTAJ

VI. Organizatorzy informują, że obnośna sprzedaż jakichkolwiek przedmiotów w trakcie podróży, będzie bardzo źle widziana.