Ważne, wpłata na konto jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl.

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest:

a)  wpłata  na specjalne konto które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na tę okazję:
PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812

Ceny za cały wyjazd:
– miejsca siedzące – 350 zł brutto
– miejsca w wagonie sypialnym – 450 zł brutto BRAK WOLNYCH MIEJSC W WAGONIE SYPIALNYM

b) W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać.  Prosimy o dopisanie numeru telefonu.

Ostatecznym terminem wpłaty na WWnW jest: 1 marca 2020 r. lub do wyczerpania miejsc, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni.

PONIŻEJ W FORMULARZU PROSIMY O POTWIERDZENIE SWOICH DANYCH.


Czyli m.in.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wykorzystanie ich w celu wykonania celów statutowych Fundacji Klubów Gazety Polskiej przy organizacji i promocji VIII Wielkiego Wyjazdu na Węgry 2020r. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.
Fundacja Klubów „Gazety Polskiej” informuje, że zgodnie przepisami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych UE (RODO) podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym dla uczestnictwa w VIII Wielkim Wyjeździe na Węgry 2020r. organizowanym przez Fundacje Klubów „Gazety Polskiej”.