GPC – Jedź na Węgry z „Gazetą Polską”!

PRZYJAŹŃ POLSKO-WĘGIERSKA \ Już po raz trzeci razem z Węgrami będziemy 15 marca uczestniczyli w uroczystościach ich Święta  Narodowego. Kluby „Gazety Polskiej” organizują bowiem III Wielki Wyjazd na Węgry.

Ze względu na kwietniowe wybory parlamentarne wyjazd ma szczególną wagę. 15 marca 2014 r. już trzeci raz z rzędu kluby „Gazety Polskiej” oraz wszyscy, którzy chcą zamanifestować swoje poparcie dla przemian nad Dunajem, wybierają się wesprzeć „bratanków”. Wszystko za sprawą Viktora Orbána, który jest w dzisiejszej Europie politykiem niespotykanym. Od momentu przejęcia władzy w 2010 r. skutecznie realizuje politykę upodmiotowienia Węgier.

– Jeszcze będziemy mieli w Warszawie Budapeszt – mówił w 2011 r. po przegranych wyborach parlamentarnych w Polsce prezes PiS‑u Jarosław

Kaczyński. Nawiązywał w ten sposób do pakietu reform wprowadzonych przez Fidesz, których przynajmniej część należałoby wprowadzić również nad Wisłą. Uniezależnienie od zagranicznego kapitału, dywersyfikacja dostaw energii, zmniejszenie bezrobocia i doprowadzenie do  końca procesu dekomunizacji. Choć te reformy wprowadzane są często zapewne w inny sposób niż odbywałoby się to w Polsce, dzieje się to jednak skutecznie i przynosi efekty. M.in. za te działania tygodnik „Gazeta Polska” uhonorował Orbána tytułem Człowieka Roku 2013.

– W tym roku nasze poparcie dla polityki Viktora Orbána będzie niezwykle ważne ze względu na kwietniowe wybory parlamentarne, które zdecydują o przyszłości Węgrów – mówi Ryszard Kapuściński, prezes klubów „GP”.

Koszty wyjazdu to: miejsca siedzące – 330 zł,

kuszetki – 410 zł.

Kontakt telefoniczny w sprawach WWnW: 506 938 677.

Szczegóły na stronie:www.wielkiwyjazdnawegry.pl.

logo_GPC_small