GPC – Jedź z nami do Budapesztu!

PRZYJAŹŃ POLSKO-WĘGIERSKA \ Już tylko miesiąc pozostał do III Wielkiego Wyjazdu na Węgry. – Zapraszamy wszystkich Polaków, wszystkie  organizacje patriotyczne, do przyłączenia się do nas – mówi szef klubów „Gazety Polskiej”, Ryszard Kapuściński. – Proszę powiadomić swoich znajomych i przyjaciół – apeluje.

W tym roku nasze poparcie dla polityki Viktora Orbána będzie niezwykle ważne ze względu na kwietniowe wybory parlamentarne, które  zdecydują o przyszłości Węgrów – mówi Ryszard Kapuściński, prezes klubów „GP”. Pamiętajmy, że w Budapeszcie stoją pomniki Sándora Petöfiego i Józefa Bema; prawdziwy symbol przyjaźni pomiędzy obydwoma naszymi narodami. Pamiętajmy o naszych ojcach i dziadkach, którzy – ku wściekłości komunistycznego reżimu – w roku 1956 organizowali pomoc dla bohaterów antysowieckiego powstania na Węgrzech. Uczestnicząc w tych uroczystościach, zademonstrujemy naszą przyjaźń, nasze poparcie dla Węgrów i polityki Premiera Viktora Orbána! – apelują organizatorzy.

Przypominamy, że Orbán został uhonorowany tytułem Człowieka Roku 2013 „Gazety Polskiej”. – Orbán od 25 lat aktywności politycznej reprezentuje wciąż te same wartości. Wciąż z tą samą pasją, entuzjazmem i wytrwałością. Pokazują to wszystkie decyzje,
które podejmuje, oraz wszystkie polityczne cele, które zakłada – komentuje dla „Codziennej” dr Rétvári Bence, politolog i sekretarz stanu w węgierskim Ministerstwie Administracji Publicznej i Sprawiedliwości.

Koszty wyjazdu to: miejsca siedzące – 330 zł,

kuszetki – 410 zł.

Kontakt telefoniczny w sprawach WWnW: 506 938 677.

logo_GPC_small