GPC – Jedź z nami do Budapesztu!

III WIELKI WYJAZD NA WĘGRY \ 15 marca już po raz trzeci będziemy uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających rewolucję na  Węgrzech w 1848 r. Kluby „Gazety Polskiej” organizują z tej okazji III Wielki Wyjazd na Węgry.

To ostatnia szansa na zakup biletów i wspólny wyjazd. W pociągu uczestnicy wyjazdu będą mogli porozmawiać m.in. z redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej” Tomaszem Sakiewiczem oraz innymi przedstawicielami prawicowych mediów. Drugiego dnia w Budapeszcie odbędzie się też koncert organizowany specjalnie z okazji przyjazdu polskiej delegacji. Jak podkreśla Tomasz Sakiewicz, ostatnie wydarzenia na Ukrainie pokazały, że wolą narodów można zmieniać władzę i obalać totalitaryzmy.

– Chcemy, żeby poprzez nasz wyjazd na Węgry wolne narody Polski i Węgier pokazały, że budują nową Europę, w której będzie szanowana tożsamość i kultura wszystkich społeczeństw – mówi redaktor naczelny „GP”.

III Wielki Wyjazd na Węgry rozpocznie się 14 marca (wyjazd z Warszawy o godz. 12, następnie kolejno z Kielc, Krakowa, Bielska-Białej i Żywca), powrót 16 marca o godz. 19.45.

Koszty wyjazdu to: miejsca siedzące – 330 zł,

kuszetki – 410 zł.

Kontakt telefoniczny w sprawach WWnW: 506 938 677.

Zapraszamy wszystkich Polaków, wszystkie organizacje patriotyczne do przyłączenia się do nas. Proszę powiadomić swoich znajomych i przyjaciół. Jedźcie z nami!

Dorota Łomicka