GPC – Jedźmy razem do Budapesztu!

III WIELKI WYJAZD NA WĘGRY \ Już niedługo odbędą się uroczystości upamiętniające rewolucję na Węgrzech w 1848 r. Z tej okazji 15 marca kluby „Gazety Polskiej” po raz trzeci organizują Wielki Wyjazd na Węgry. To ostatnia szansa na zakup biletów i wspólny wyjazd.

III Wielki Wyjazd na Węgry rozpocznie się 14 marca br. z Dworca Wschodniego o godz. 12. Pociąg zatrzyma się kolejno w Kielcach (godz. 17),  Krakowie (godz. 19), Bielsko-Białej (godz. 22.20) i Żywcu (godz. 23). Przyjazd do Budapesztu planowany jest na godz. 6. Powrót 16 marca z Dworca Budapest Nyugati o godz. 19.45.

W trakcie podróży uczestnicy będą mogli porozmawiać m.in. z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej”, oraz innymi przedstawicielami prawicowych mediów. Oficjalne uroczystości państwowe z udziałem Viktora Orbána rozpoczną się 15 marca o godz. 10.30 na Múzeum körút, gdzie przed muzeum narodowym ustawiona zostanie scena. Na telebimie wyświetlane będą teksty  wygłaszanych przemówień z tłumaczeniem na język polski. 16 marca w kościele Nagyboldogasszony odprawiona zostanie polsko-węgierska msza  św. Następnie uczestnicy przejdą przed pomnik Katyński

Koszty wyjazdu to:

miejsca siedzące – 330 zł,

kuszetki – 410 zł.
Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry. pl. Kontakt telefoniczny z organizatorem: 506 938 677.

Pytania i oferty pomocy: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl.

Dorota Łomicka