GPC – Wesprzyjmy Węgry!

WIELKI WYJAZD \ 15 marca na Węgrzech rozpoczną się uroczystości upamiętniające rewolucję 1848 r. Ważne jest, by także Polacy wzięli udział w tym święcie i zarazem dali wyraz swojemu poparciu dla polityki Viktora Orbána. Dlatego też kluby „GP” organizują III Wielki Wyjazd.

W pociągu uczestnicy będą mogli porozmawiać m.in. z red. nacz. „GP” Tomaszem Sakiewiczem oraz innymi przedstawicielami prawicowych
mediów. Jak tłumaczy prezes klubów „GP” Ryszard Kapuściński, zamanifestowanie swojej solidarności i poparcia dla przemian, jakie na Węgrzech rozpoczęły rządy Viktora Orbána, ważne jest zwłaszcza teraz, kiedy na Węgrzech zbliżają się wybory.

– Wokół Węgierskiej Partii Socjalistycznej (MSZP) zawiązała się koalicja, której celem jest odsunięcie Fideszu od władzy. Jeśliby do tego doszło, zostanie zatrzymany korzystny dla państwa proces przemian społecznych i gospodarczych, zapoczątkowany właśnie przez Fidesz. Ważne jest więc, aby Orbán utrzymał większość konstytucyjną i mógł je kontynuować. Ponadto Węgry Orbána to Węgry sprzyjające przemianom w Polsce i wspierające nasz kraj – stwierdza Kapuściński.

III Wielki Wyjazd na Węgry rozpocznie się 14 marca (wyjazd z Warszawy o godz. 12, następnie kolejno z Kielc, Krakowa, Bielska-Białej i Żywca), powrót 16 marca o godz. 19.45.

Koszty wyjazdu to: miejsca siedzące – 330 zł,

kuszetki – 410 zł.

Kontakt telefoniczny w sprawach WWnW: 506 938 677

Prosimy o wpłaty na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów Gazety Polskiej utworzyliśmy na tę okazję:

ALIOR BANK 96 2490 0005 0000 4600 2802 2968
(mm)