JEDŹ Z NAMI – X Wielki Wyjazd na Węgry | 13-16 marca 2022 roku

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszenia.

Wielki Wyjazd na Węgry – 13 marca Kluby „Gazety Polskiej” ruszą w drogę do Budapesztu, by uczcić węgierskie Święto Narodowe i wziąć udział w Marszu Pokoju.

Zapraszamy wszystkich Polaków i organizacje patriotyczne do przyłączenia się do nas. Prosimy powiadomić znajomych i przyjaciół.

JEDŹCIE Z NAMI!

Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami pojedziemy specjalnie wynajętym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i wagonami sypialnymi. Wyjeżdżamy 13 marca z  Warszawy Centralnej, zatrzymujemy się we Włoszczowie, Krakowie Głównym, Katowicach. Do Budapesztu przyjedziemy 14 marca w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni  pod pomnik Generała Józefa Bema oraz pod Pomnik Katyński, gdzie zostaną złożone wieńce. Następnie zostaniemy przewiezieni do hoteli. W dniu narodowego święta Węgier, 15 marca, weźmiemy udział w Marszu Pokoju, gdzie Polacy będą szli na przodzie Marszu.  W Budapeszcie spędzamy dwie noce (14/15–15/16 marca).

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE JEST:

Wpłata na specjalne: PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812

W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska,  PESEL (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Włoszczowa, Kraków, Katowice), gdzie będą Państwo wsiadać. Prosimy o dopisanie numeru telefonu.

Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją regulaminu wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl.

Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie  i wysłanie za pomocą formularza dostępnego na stronie  www.wielkiwyjazdnawegry.pl lub  bezpośrednio na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl

Ostatecznym terminem wpłaty na WWnW jest: 4 marca 2022 r. lub do wyczerpania miejsc, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni.

Ceny za cały wyjazd:

miejsca siedzące – 500 zł brutto, 

miejsca w wagonie sypialnym – 700 zł brutto  – BRAK MIEJSC, wszystkie miejsca w wagonach sypialnych zostały wyprzedane

W cenie zawarty jest: koszt przejazdu w obie strony pociągiem, poczęstunek w pociągu, 2x noclegi w hotelu w Budapeszcie (14/15.03 oraz 15/16.03), 2x śniadanie, kolacja (15.03), przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, np. z pociągu do hotelu i na uroczystości, koszt ubezpieczenia, broszury i drobne prezenty (np. identyfikatory, buttony, smycze), którymi będziecie mogli podzielić się z przyjaciółmi z Węgier.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Prosimy w miarę szybko podjąć decyzję, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a my jesteśmy zobligowani np. zapłacić „z góry” za hotele.

Prosimy nie zapomnieć o polskich flagach.

Nowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl, www.klubygp.pl oraz w mediach Strefy Wolnego Słowa.

Dodatkowe informacje w sprawie wyjazdu można uzyskać pod numerami telefonów:
| Ewa Wójcik  +48 505 038 217;
| Anna Wójcik +48 783 497 745;
 e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIA