WAŻNE:
Prosimy zapoznać się z informacją, co obejmuje wykupione ubezpieczenie na wyjazd.
ZAZNACZAMY, UBEZPIECZENIE JEST STANDARDOWE I NIE OBEJMUJE CHORÓB PRZEWLEKŁYCH, CZYLI NP.: CUKRZYCY, NADCIŚNIENIA, CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA!.

Sugerujemy osobom z chorobami przewlekłymi, żeby się indywidualnie ubezpieczyli.

Regulamin VIII Wielkiego Wyjazdu na Węgry 13-16 marca 2020 r.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (RODO)

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wykorzystanie ich w celu wykonania celów statutowych Fundacji Klubów Gazety Polskiej z siedzibą w Krakowie 31-005,  ul. Bracka 15 I piętro przy organizacji i promocji VIII Wielkiego Wyjazdu na Węgry 2020r.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci zdjęć z VIII Wielkiego Wyjazdu na Węgry 2020r. w celu rozpowszechniania na stronach Klubów „Gazety Polskiej”, stronach współpracujących z Fundacją Klubów „Gazety Polskiej”. Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z zm.).  (określane popularnie jako „RODO”).
  3. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.
  4. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności
    PRZECZYTAJ

Pouczenie
Fundacja Klubów „Gazety Polskiej” informuje, że zgodnie przepisami Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych UE (RODO) podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym dla uczestnictwa w VIII Wielkim Wyjeździe na Węgry 2020r. organizowanym przez Fundacje Klubów „Gazety Polskiej”.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Klubów „Gazety Polskiej”, z siedzibą w Krakowie (31-005), ul. Bracka 15, I piętro. Dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Klubów „Gazety Polskiej” na potrzeby realizacji celów statutowych Fundacji Klubów „Gazety Polskiej”. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Fundacją Klubów „Gazety Polskiej” – Media Strefy Wolnego Słowa lub uprawnionym organom.

WYKUPIONE UBEZPIECZENIE OBEJMUJE: kliknij…

Ważne, wpłata na konto jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl. W przelewie należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia (te dane potrzebne są dla ubezpieczyciela) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać.  Prosimy o dopisanie numeru telefonu.

Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie je i wysłanie za pomocą formularza dostępnego na stronie tutaj lub  bezpośrednio na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest:

a)  wpłata  na specjalne konto które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na tę okazję:
PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812

Ceny za cały wyjazd:

– 350 zł brutto miejsca siedzące

– 450 zł miejsca w wagonie sypialnym BRAK WOLNYCH MIEJSC W WAGONIE SYPIALNYM

b) W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać.  Prosimy o dopisanie numeru telefonu.

II. Wpłata na konto  jest równoznaczna z akceptacją „regulaminu” wyjazdu i obejmuje:

– koszt przejazdu w obie strony pociągiem,
– poczęstunek w pociągu,
– jednodniowy pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie, oraz kolacja (14 marca) i śniadanie (15 marca),
– przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, np. z pociągu do hotelu i na uroczystości,
– koszt ubezpieczenia,
– broszury i drobiazgi (np. identyfikatory, buttony, smycze),

III. Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie je i wysłanie za pomocą formularza dostępnego na stronie tutaj lub  bezpośrednio na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl

IV. Wpłata na konto równoznaczna jest z zapoznaniem się Ogólnymi warunkami ubezpieczenia CZYTAJ

V. Fundacja Klubów „Gazety Polskiej” jest odpowiedzialna za wynajem pociągu, hoteli, przejazdu autokarami ( m.in. z pociągu do hotelu, z hotelu na uroczystości).

Fundacja nie organizuje zwiedzania Budapesztu w dniu 14 marca 2020 r. W miarę możliwości, węgierscy wolontariusze będą starali się Państwu pomóc.

Prosimy pamiętać, że podana godzina odjazdu pociągu z Budapesztu nie ulegnie zmiany i Ci wszyscy którzy z różnych przyczyn mogą spóźnić się na pociąg będą zmuszeni wrócić do Polski na własną rękę.