[2019] To już niedługo – VII Wielki Wyjazd na Węgry! Pospiesz się – pozostały ostatnie miejscówki!

Już po raz siódmy Kluby „Gazety Polskiej” organizują Wielki Wyjazd na Węgry! Kilkudniowe wyjazdy do przyjaciół, na których zawsze mogliśmy liczyć, są już niemal tradycją. Razem z naszymi „bratankami” będziemy uczestniczyć w ich narodowym święcie. Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu na Wielki Wyjazd na Węgry – masz ostatnią szansę! W sprzedaży pozostało już niewiele miejscówek!

Wielki Wyjazd na Węgry to już tradycja, zapoczątkowana w 2012 roku. 

Jedziemy na Węgry z przyjacielską wizytą. Od lat staramy się budować relacje z innymi narodami Europy Środkowej. (…) Chcemy być z Węgrami w dniu ich święta narodowego

– mówił rok temu przed Wyjazdem przewodniczący Klubów „Gazety Polskiej”, Ryszard Kapuściński.

Ostatnie Wielkie Wyjazdy na Węgry, zorganizowane przez kluby „Gazety Polskiej”, na zawsze pozostaną w sercach i pamięci tych tysięcy Polaków, którzy podążyli do Budapesztu, aby zademonstrować przyjaźń i poparcie dla węgierskiego narodu.

Rok temu ulicami Budapesztu z okazji Narodowego Święta Węgier pod polskimi i węgierskimi flagami przemaszerowało nawet kilka tysięcy Polaków. W samym pociągu przyjechało 600 osób z Klubów „GP”, ale dodatkowo w węgierskiej stolicy pojawiło się co najmniej kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt polskich autokarów, bo bardzo wiele osób przyjechało indywidualnie.

– Ten wyjazd przypomniał nam trochę pierwszy Wielki Wyjazd na Węgry w 2012 r. Czyli wspólny przemarsz, powitanie przez Węgrów, duża radość

– wspominają uczestnicy.

W tym roku chcemy znów wspólnie z Węgrami celebrować ich Święto Narodowe.Jak co roku Fundacja Klubów „Gazety Polskiej” przy współpracy z Gazetą Polską organizuje – już po raz siódmy – Wielki Wyjazd na Węgry!

Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu na Wielki Wyjazd na Węgry – masz ostatnią szansę! W sprzedaży pozostało już niewiele miejscówek!

Jak wygląda plan VII Wielkiego Wyjazdu na Węgry?

Wyjeżdżamy 14 marca 2019 r. specjalnie wynajętym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i wagonami sypialnymi z Warszawy i Krakowa. Do Budapesztu przyjedziemy 15 marca w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni do hoteli. Oficjalne uroczystości państwowe z udziałem Viktora Orbána odbędą się 15 marca. Złożymy kwiaty pod Pomnikiem Józefa Bema i pod Pomnikiem Męczenników Katynia w Budapeszcie. Przewidziane są przemówienia przedstawicieli delegacji polskiej oraz wystąpienie red. Tomasza Sakiewicza. 16 marca po całodziennym zwiedzaniu Budapesztu późnym wieczorem udamy się w drogę powrotną do Polski.

Jaki jest koszt biletów?

Cena nie uległa zmianie i wynosi 340 złotych.

Co dostajesz w zamian?

  • koszt przejazdu w obie strony pociągiem (miejsce siedzące), 
  • jednodniowy pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie oraz śniadanie 
  • kolację 15 marca w hotelu, 
  • przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, m.in. z pociągu do hotelu i na uroczystości, 
  • koszt ubezpieczenia, 
  • broszury oraz drobne upominki, którymi będziesz mógł podzielić się z przyjaciółmi z Węgier
  • niezapomniane wrażenia i mnóstwo wspomnień

Jak kupić bilet na VII Wielki Wyjazd na Węgry?

Kwotę 340 złotych należy wpłacić na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na z okazji Wyjazdu

PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812 

W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. Prosimy o dopisanie numeru telefonu. 
Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją regulaminu wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl

Z kim możesz skontaktować się w sprawie Wyjazdu?

Ewa Wójcik – tel. 505 038 217 oraz Maria Machl – tel. 789 347 787. Pytania i oferty pomocy można kierować również pod adres mailowy solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE WIELKIWYJAZDNAWEGRY.PL

źródło: https://niezalezna.pl/261610-to-juz-niedlugo-vii-wielki-wyjazd-na-wegry-pospiesz-sie-pozostaly-ostatnie-miejscowki