WIELKI WYJAZD NA WĘGRY

Szanowni Państwo

Wyjeżdżamy 14 marca wieczorem (dokładną godzinę podam w terminie późniejszym) z Warszawy do Budapesztu pociągiem PKP Intercity.
Jedziemy przez:  Kraków, Tarnów i Nowy Sącz – w tych miastach pociąg może się dodatkowo zatrzymać. Pociąg będzie mógł zabrać 780 osób (12 wagonów + WARS). Jeżeli zajdzie taka potrzeba, a muszę z radością Państwa poinformować, że zainteresowanie wyjazdem jest olbrzymie, wtedy wynajmiemy dodatkowe składy pociągów. Wynegocjowany koszt przejazdu z Warszawy do Budapesztu i z powrotem (pełne obłożenie pociągu) wyniesie przy dzisiejszym kursie Euro 340 zł od osoby. W zależności od Państwa decyzji możemy bez dodatkowej opłaty przedłużyć swój pobyt o jeden, lub dwa dni. Nasi przyjaciele w Budapeszcie zaopiekują się nami i pomogą znaleźć nocleg.

Tych którzy chcą wziąć udział w WIELKIM WYJEŹDZIE NA WĘGRY prosimy o wpłaty na specjalne konto które w ramach Niezależnego Wydawnictwa Polskiego wydawcy „Gazety Polskiej” utworzyliśmy na tę okazję:

PKO SA
82 1240 5963 1111 0010 3867 3017
Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z o. o. ul. Filtrowa 63/43, 02-056 Warszawa

Proszę na przelewie dokładnie napisać swoje imię i nazwisko, oraz dodatkowo:

WIELKI WYJAZD NA WĘGRY.

Powstała strona: www.wielkiwyjazdnawegry.pl na której na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach do wyjazdu i relacjonować pobyt w Budapeszcie.

Proszę określić (mailem) w którym z wymienionych miast będzie Państwu najwygodniej wsiąść do pociągu. Przypominam, że pomysły i wszelką pomoc proszę zgłaszać na adres:

solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl

 Zaczynajmy robić banery!

Ryszard Kapuściński